يك معلم   يك  نوشته   يك وبلاگ

 

مدتها بود كه دوستان وبلاگ روش تدريس مي گفتند جاي وبلاگ هاي دوره ابتدايي در  روش تدريس خالي است.وبلاگ بابا آب داد هر چند به علت طراحي خاص خود دير تر از معمول باز مي شود اما نوشته هايش مملو از شور و شوق و خلاقيت  و كار ها ي بكر است :

 

امروز کتابچه ای را ساخته بودم که شامل 9 داستان کوتاه بود که بچه های کلاس می توانسند آنها را بخوانند. این مجموعه داستان حاوی همان داستانهایی بود که شما چند نمونه از آنها را در پست های قبلی دیده اید و ما در کتابخانه ی کلاس از آنها استفاده می کردیم.

چون می خواستم که این داستانها در اختیار دانش آموزان باشه همه آنها را به صورت مجموعه داستان در آوردم و به دانش آموزان به عنوان یک هدیه ی با ارزش دادم تا در منزل آن را در کتابخانه شخصی یکی از اعضای خانواده نگهداری کنند. اسم این مجموعه داستان را  من با سوادم گذاشتم تا دانش آموزان حس کنند وارد مرحله جدیدی از زندگی شان شده اند.

در جلد پایانی این مجموعه عکس دسته جمعی دانش آموزان را قرار دادم که این امر برای آنها خیلی جذاب بود و خوشحالی آنها از داشتن چنین مجموعه داستانی که خودشان می توانند آن را بخوانند وصف ناپذیر بود.

روزبه با همان لحن کودکانه اش می گفت:آقا من این داستان رو به عنوان یادگاری از شما نگهداری می کنم بعد که بزرگ شدم دوباره به اون نگاه می کنم ...

 

                                                                                      ادامه مطلب

                                                                 وبلاگ بابا آب داد

 

 


 برای دانلود نسخه پی دی اف کتاب من باسوادم اینجا کلیک کنید! 

 

 

+ انتخاب مطلب هشتم اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱:۳۳ قبل از ظهر توسط بابک اسماعیلی |